PD30CNB20NASA
PD30-PS Photoelectric Sensor from Carlo Gavazzi
PD30CNB20NASA
DigiKeys varenummer
1864-2082-ND
Producenter
Producentens varenummer
PD30CNB20NASA
Beskrivelse
SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Reflekterende, Diffus Optiske sensorer 7,874" (200mm) NPN
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PD30CNB20NASA Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Outputkonfiguration
NPN
Producenter
Carlo Gavazzi Inc.
Lyskilde
Rød (625nm)
Serie
Tilslutningsmetode
Kabel
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC 60529
Varestatus
Aktiv
Kabellængde
78,74" (2m)
Registreringsmetode
Reflekterende, Diffus
Justeringstype
Justerbar, 210° potentiometer
Registreringsafstand
7,874" (200mm)
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Spænding - Forsyning
10V – 30V