GMB633PC40
DigiKeys varenummer
1864-1369-ND
Producenter
Producentens varenummer
GMB633PC40
Beskrivelse
CIR BRKR THERM-MAG 40A 240VAC
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 40A 240 V AC DC Arm DIN-skinne
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
40A
Producenter
Carlo Gavazzi Inc.
Spændingsklassifikation - AC
240 V