AF1-B0-10-610-114-D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Datablad
Datablad
Billede for AF1-B0-10-610-114-D er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AF1-B0-10-610-114-D
DigiKeys varenummer
432-AF1-B0-10-610-114-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
AF1-B0-10-610-114-D
Beskrivelse
CIRCUIT BREAKER
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Magnetisk (hydraulisk tidsforsinkelsesfunktion) 10A 277 V AC 80 V DC Vippekontakt Panelmontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
10A
Producenter
Spændingsklassifikation - AC
277 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
80 V