AA2-B0-20-620-1B1-C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
Datablad
Billede for AA2-B0-20-620-1B1-C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA2-B0-20-620-1B1-C
DigiKeys varenummer
432-AA2-B0-20-620-1B1-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
AA2-B0-20-620-1B1-C
Beskrivelse
CIRCUIT BREAKER
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Magnetisk (hydraulisk tidsforsinkelsesfunktion) 20A 277 V AC 80 V DC Arm Panelmontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
20A
Producenter
Spændingsklassifikation - AC
277 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
80 V