AA1-B0-10-610-1D2-C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Datablad
Billede for AA1-B0-10-610-1D2-C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA1-B0-10-610-1D2-C
DigiKeys varenummer
432-AA1-B0-10-610-1D2-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
AA1-B0-10-610-1D2-C
Beskrivelse
CIRCUIT BREAKER
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Magnetisk (hydraulisk tidsforsinkelsesfunktion) 10A 277 V AC 80 V DC Arm Panelmontering
EDA/CAD-modeller
AA1-B0-10-610-1D2-C Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
10A
Producenter
Spændingsklassifikation - AC
277 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
80 V