A11-F0-20-620-111-C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Datablad
Datablad
Billede for A11-F0-20-620-111-C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A11-F0-20-620-111-C
DigiKeys varenummer
432-A11-F0-20-620-111-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
A11-F0-20-620-111-C
Beskrivelse
CIRCUIT BREAKER
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Magnetisk (hydraulisk tidsforsinkelsesfunktion) 20A 277 V AC 80 V DC Vippekontakt Panelmontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
20A
Producenter
Spændingsklassifikation - AC
277 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
80 V