62116129-0-0-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Carling Technologies
På lager: 0
Billede for 62116129-0-0-W er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
62116129-0-0-W
DigiKeys varenummer
432-62116129-0-0-W-ND
Producenter
Producentens varenummer
62116129-0-0-W
Beskrivelse
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Vippekontakter SPDT 0,4VA (AC/DC) 20 V Panelmontering, Snap-in
Kategori
Aktuatortype
Konkav (krum)
Mfr
Farve - Aktuator/hætte
Sort, Hvid
Serie
Aktuatormærkning
Ingen mærkning
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
Rektangulær - 19,20mm x 12,90mm
Monteringstype
Panelmontering, Snap-in
Driftstemperatur
0°C – 85°C
Kredsløb
Godkendelsesagentur
CSA, UL
Switch-funktion
Mekanisk levetid
100.000 cyklusser
Strømklassificering (AMPS)
Elektrisk levetid
50.000 cyklusser
Spændingsklassifikation - AC
20 V