CPPLC7LT-BR-22.5792TS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Cardinal Components Inc.
På lager: 0
Datablad
22.5792 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CPPLC7LT-BR-22.5792TS
DigiKeys varenummer
CPPLC7LT-BR-22.5792TS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPPLC7LT-BR-22.5792TS
Beskrivelse
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)