RM10F1050CT
DigiKeys varenummer
4713-RM10F1050CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-RM10F1050CT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-RM10F1050CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RM10F1050CT
Beskrivelse
RES0805 1% 105 OHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
105 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)