RM04F2430CT
DigiKeys varenummer
4713-RM04F2430CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-RM04F2430CT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-RM04F2430CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RM04F2430CT
Beskrivelse
RES0402 1% 243 OHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
243 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)