GMC32X7R334J100NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC32X7R334J100NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC32X7R334J100NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC32X7R334J100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC32X7R334J100NT
Beskrivelse
CAP1210 X7R .33UF 5% 100V
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)