GMC32X7R226K6R3NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC32X7R226K6R3NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC32X7R226K6R3NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC32X7R226K6R3NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC32X7R226K6R3NT
Beskrivelse
CAP1210 X7R 22UF 10% 6.3V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)