GMC31X7R226M10NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31X7R226M10NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31X7R226M10NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31X7R226M10NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31X7R226M10NT
Beskrivelse
CAP1206 X7R 22UF 20% 10V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)