GMC31X7R225K25NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31X7R225K25NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31X7R225K25NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31X7R225K25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31X7R225K25NT
Beskrivelse
CAP1206 X7R 2.2UF 10% 25V
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)