GMC31X7R106M6R3NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31X7R106M6R3NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31X7R106M6R3NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31X7R106M6R3NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31X7R106M6R3NT
Beskrivelse
CAP1206 X7R 10UF 20% 6.3V
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)