GMC31X7R104M16NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31X7R104M16NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31X7R104M16NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31X7R104M16NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31X7R104M16NT
Beskrivelse
CAP1206 X7R .1UF 20% 16V
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)