GMC31CG5R6C200NT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | GMC31CG5R6C200NT |
Beskrivelse | CAP1206 COG 5.6PF .25PF 200V |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 5.6 pF ±0,25pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±0,25pF | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |