GMC31CG5R6C200NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31CG5R6C200NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31CG5R6C200NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31CG5R6C200NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31CG5R6C200NT
Beskrivelse
CAP1206 COG 5.6PF .25PF 200V
Detaljeret beskrivelse
5.6 pF ±0,25pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)