GMC31CG430G50NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31CG430G50NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31CG430G50NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31CG430G50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31CG430G50NT
Beskrivelse
CAP1206 COG 43PF 2% 50V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
43 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)