GMC21X7R223J50NTD
DigiKeys varenummer
4713-GMC21X7R223J50NTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC21X7R223J50NTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC21X7R223J50NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC21X7R223J50NTD
Beskrivelse
CAP0805 X7R .022UF 5% 50V
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)