GMC21CG560J100NTD
DigiKeys varenummer
4713-GMC21CG560J100NTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC21CG560J100NTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC21CG560J100NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC21CG560J100NTD
Beskrivelse
CAP0805 COG 56PF 5% 100V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)