GMC21CG560J100NTD | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | GMC21CG560J100NTD |
Beskrivelse | CAP0805 COG 56PF 5% 100V |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 56 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance ±5% | Tykkelse (maks.) 0,028" (0,70mm) |