GMC10X7R104K6R3NT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | GMC10X7R104K6R3NT |
Beskrivelse | CAP0603 X7R .1UF 10% 6.3V |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.1 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |