GMC10CG181F100NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC10CG181F100NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC10CG181F100NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC10CG181F100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC10CG181F100NT
Beskrivelse
CAP0603 COG 180PF 1% 100V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)