FBU321611T-121Y-S-H
DigiKeys varenummer
4713-FBU321611T-121Y-S-HTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-FBU321611T-121Y-S-HCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-FBU321611T-121Y-S-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FBU321611T-121Y-S-H
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1206 (3216 metrisk) 6A 10mOhm
Kategori
Strømklassificering (maks.)
6A
Producenter
Cal-Chip Electronics, Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
10mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,051" (1,30mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz