FBH322513T-102Y-S
DigiKeys varenummer
4713-FBH322513T-102Y-STR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-FBH322513T-102Y-SCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-FBH322513T-102Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FBH322513T-102Y-S
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1210 (3225 metrisk) 2A 90mOhm
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2A
Producenter
Cal-Chip Electronics, Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
90mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,059" (1,50mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz