FBH201209T-202Y-S-H | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | FBH201209T-202Y-S-H |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 1,5A 200mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strømklassificering (maks.) 1,5A |
Producenter Cal-Chip Electronics, Inc. | DC-modstand (DCR) (maks.) 200mOhm |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Filtertype Strømlinje | Højde (maks.) 0,041" (1,05mm) |
Antal linjer 1 | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Impedans @ frekvens 2 kOhms @ 100 MHz |