CHV1812N3K0221KXT
DigiKeys varenummer
4713-CHV1812N3K0221KXTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-CHV1812N3K0221KXTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-CHV1812N3K0221KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CHV1812N3K0221KXT
Beskrivelse
HVCAP1812 X7R 220PF 10% 2KV
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,126" B (4,60mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)