CAS06J9R1CT
DigiKeys varenummer
4713-CAS06J9R1CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-CAS06J9R1CT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-CAS06J9R1CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAS06J9R1CT
Beskrivelse
ANTISULF RES0603 5% 9.10 OHM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9.1 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)