CAS04F9311CT
DigiKeys varenummer
4713-CAS04F9311CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-CAS04F9311CT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-CAS04F9311CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAS04F9311CT
Beskrivelse
ANTISULF RES0402 1% 9.31K OHM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9.31 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)