PTS645SJM73JSMTR92 LFS
DigiKeys varenummer
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSTR-ND - Tape & Reel (TR)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSCT-ND - Afskåret tape (CT)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PTS645SJM73JSMTR92 LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Taktile kontakter SPST-NO Aktiveret i top Overflademontering
EDA/CAD-modeller
PTS645SJM73JSMTR92 LFS Modeller
Kategori
Aktuatorhøjde over PCB, lodret
7,30mm
Mfr
Aktuatorretning
Aktiveret i top
Serie
Termineringsudformning
J-leder
Digi-Reel®
Omrids
6,00mm x 6,00mm
Varestatus
Aktiv
Oplysning
Uden lys
Kredsløb
SPST-NO
Driftskraft
160gf
Switch-funktion
Off-Mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktnormering @ spænding
0,05A @ 12VDC