TPAN0220D39R0K9
DigiKeys varenummer
4506-TPAN0220D39R0K9-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPAN0220D39R0K9
Beskrivelse
RES 39 OHM 50W 0.5% T0220
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 Ohms ±0,5% 50W Modstande til hulmontering TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Induktionsfri Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Rør
Leverandørs enhedspakning
TO-220
Modstand
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,177" B (10,10mm x 4,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,772" (19,60mm)