RTBS0050B050Z00
DigiKeys varenummer
4506-RTBS0050B050Z00-ND
Producenter
Producentens varenummer
RTBS0050B050Z00
Beskrivelse
Shunt 50A 0.05V 0.1%
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mOhms ±0,1% Metalelement Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Serie
Funktioner
Strømregistrering
Emballage
Boks
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
5,906" L x 1,181" B (150,00mm x 30,00mm)
Modstand
1 mOhms
Højde - Monteret (maks.)
1,280" (32,50mm)
Tolerance
±0,1%