PEWF2726F4L00Q9 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PEWF2726F4L00Q9 |
Beskrivelse | 0.004 OHMS 1% 4W 50PPM/C |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4 mOhms ±1% 4W Chipmodstand Strip, C-bøjning Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalelement |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Strømregistrering |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus Strip, C-bøjning |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,132" (3,35mm) |