MMFR2568B20K0V9
DigiKeys varenummer
4506-MMFR2568B20K0V9-ND
Producenter
Producentens varenummer
MMFR2568B20K0V9
Beskrivelse
20KOHMS 0.1% 0.25W 5PPM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-50°C – 125°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,268" L (2,50mm x 6,80mm)