MFCR1206F4R70QHR
DigiKeys varenummer
4506-MFCR1206F4R70QHRTR-ND - Tape & Reel (TR)
4506-MFCR1206F4R70QHRCT-ND - Afskåret tape (CT)
4506-MFCR1206F4R70QHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MFCR1206F4R70QHR
Beskrivelse
4.7 OHM 1% 1W 50PPM/C
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)