PX0695/15/28
DigiKeys varenummer
708-1354-ND
Producenter
Producentens varenummer
PX0695/15/28
Beskrivelse
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømindgangsstik Koblingsstik, Hunfatninger IEC 320-2-2/F Panelmontering, Snap-in
Kategori
Filtertype
Ufiltreret - kommerciel
Producenter
Bulgin
Indeholder sikring
No
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Snap-in
Emballage
Bulk
Terminering
Loddemetal
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
Rektangulær - 32,26mm x 24,77mm
Stikforbindelse udformning
IEC 320-2-2/F
Paneltykkelse
0,059" (1,50mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Nominel strøm - Enhedsindgang
10A
Godkendelsesagentur
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominel spænding - Enhedsindgang
250VAC