PX0695/10/63 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bulgin
På lager: 672
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bulgin
På lager: 76
Datablad
På lager: 164
Assmann WSW Components
På lager: 0
Strømindgangsstik Koblingsstik, Hunfatninger IEC 320-2-2/F Panelmontering, Snap-in
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PX0695/10/63
PX0695/10/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/10/63
DigiKeys varenummer
708-2640-ND
Producenter
Producentens varenummer
PX0695/10/63
Beskrivelse
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PX0695/10/63 Modeller
Kategori
Filtertype
Ufiltreret - kommerciel
Producenter
Indeholder sikring
No
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Snap-in
Emballage
Bulk
Terminering
Quick-konnekt - 0,250" (6,3mm)
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
Rektangulær - 32,26mm x 24,77mm
Stikforbindelse udformning
IEC 320-2-2/F
Paneltykkelse
0,039" (1,00mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Nominel strøm - Enhedsindgang
10A
Godkendelsesagentur
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominel spænding - Enhedsindgang
250VAC