MPI005R28LAWH12 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bulgin
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bulgin
På lager: 22
Datablad
På lager: 0
På lager: 40
På lager: 35
Trykknapkontakter DPST-NO/NC Anti-hærværk, oplyst Panelmontering, Front
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Bulgin Automation Connectors Available At Digi-Key
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI005R28LAWH12
DigiKeys varenummer
708-MPI005R28LAWH12-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPI005R28LAWH12
Beskrivelse
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT ALUM
Oplysningstype, farve
LED, Hvid
Oplysningsspænding (nominel)
12VAC
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Paneludstansning-dimensioner
Cirkulær - 19,20mm diam.
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Strømklassificering (AMPS)
5A (AC/DC)
Spændingsklassifikation - AC
125 V
Spændingsklassifikation - DC
24 V