VM801P43A-BK det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
4D Systems Pty Ltd
På lager: 73
Datablad
Kapacitiv Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve I2C, SPI, USB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VM801P43A-BK
DigiKeys varenummer
768-1243-ND
Producenter
Producentens varenummer
VM801P43A-BK
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Synligt område
111,50mm B x 73,50mm H
Producenter
Bridgetek Pte Ltd.
Bagbelysning
LED - Hvid
Emballage
Boks
Pixelopløsning
480 x 272
Varestatus
Forældet
Interface
I2C, SPI, USB
Displaytype
TFT - farve
Controllertype
FT801
Displaytilstand
Transmitiv
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Touchskærm
Kapacitiv
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)