188690F00000
DigiKeys varenummer
188690F00000-ND
Producenter
Producentens varenummer
188690F00000
Beskrivelse
THERM PAD 21.84MMX18.8MM GRAY
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 21,84mm x 18,80mm Rektangulær
Kategori
Form
Rektangulær
Producenter
Boyd Laconia, LLC
Omrids
21,84mm x 18,80mm
Serie
Tykkelse
0,0060" (0,152mm)
Emballage
Bulk
Materiale
Silikone
Varestatus
Aktiv
Farve
Grå
Brug
TO-218, TO-220, TO-247
Termisk modstand
1,40°C/W, 0,93°C/W