TC33X-2-501E er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
500 Ohms 0,15W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TC33X-2-501E
DigiKeys varenummer
TC33X-2-501ETR-ND - Tape & Reel (TR)
TC33X-2-501ECT-ND - Afskåret tape (CT)
TC33X-2-501EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TC33X-2-501E
Beskrivelse
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TC33X-2-501E Modeller
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Modstand
500 Ohms
Effekt (Watt)
0,15W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,150" x 0,142" overflade (3,80mm x 3,60mm)
Tolerance
±25%