SV275K23BL1
DigiKeys varenummer
118-SV275K23BL1-ND
Producenter
Producentens varenummer
SV275K23BL1
Beskrivelse
VARISTOR 430V 15KA RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 15 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Radial
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
15 kA
Serie
Energi
481J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Radial
Varistor-spænding (Typ)
430 V