SSD-100A-C-T
DigiKeys varenummer
118-SSD-100A-C-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSD-100A-C-T
Beskrivelse
CURRENT SENSOR SWITCH 100A
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 100A 1 kanaler Strømkontakt Dobbeltrettet
Kategori
Output
CAN Bus
Mfr
Frekvens
DC ~ 5kHz
Serie
Linearitet
±0,1%
Emballage
Pose
Nøjagtighed
±0,1%
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
5V – 60V
Til måling
DC
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 115°C