SSD-1000A-C
DigiKeys varenummer
118-SSD-1000A-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSD-1000A-C
Beskrivelse
CURRENT SENSOR 1000A
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 1000A 1 kanaler Strømsensor Dobbeltrettet Modul
Kategori
Output
CAN Bus
Mfr
Linearitet
±0,1%
Serie
Nøjagtighed
±0,1%
Emballage
Bulk
Spænding - Forsyning
24V – 60V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA (Typ)
Til måling
DC
Driftstemperatur
-40°C – 115°C