SRU8045A-101Y
DigiKeys varenummer
SRU8045A-101YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRU8045A-101YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRU8045A-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRU8045A-101Y
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 1A 500 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1 A 500mOhm maks. 4-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRU8045A-101Y Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-modstand (DCR)
500mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
20 @ 796kHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
3MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
4-SMD
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)
Strøm - Mætning (Isat)
920mA