SRU1063-220Y | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SRU1063-220Y |
Beskrivelse | FIXED IND 22UH 3A 60 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 3 A 60mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SRU1063-220Y Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 60mOhm maks. |
Serie | Q @ frek. 15 @ 2,52MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Frekvens - Selvresonans 10MHz |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±30% | Størrelse/dimension 0,394" L x 0,394" B (10,00mm x 10,00mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,268" (6,80mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 3,2A | Grundlæggende varenummer |