SRR7045-680M
DigiKeys varenummer
SRR7045-680MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRR7045-680MCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRR7045-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR7045-680M
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.2 A 210mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SRR7045-680M Modeller
DC-modstand (DCR)
210mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
22 @ 2,52MHz
Frekvens - Selvresonans
10MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)
Strøm - Mætning (Isat)
750mA