SRR6038-220Y
DigiKeys varenummer
SRR6038-220YTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRR6038-220YCT-ND - Afskåret tape (CT)
SRR6038-220YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR6038-220Y
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1.3A 96 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.3 A 96mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SRR6038-220Y Modeller
DC-modstand (DCR)
96mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
8,8 @ 2,52MHz
Frekvens - Selvresonans
13,9MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,268" L x 0,268" B (6,80mm x 6,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,6A