SRR4028-330Y
DigiKeys varenummer
118-SRR4028-330YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRR4028-330YCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-SRR4028-330YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SRR4028-330Y
Beskrivelse
FIXED IND 33UH 820MA 230 MOHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 820 mA 230mOhm maks. 1919 (4848 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SRR4028-330Y Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
230mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
9,7 @ 2,52MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
16MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
1919 (4848 metrisk)
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,189" L x 0,189" B (4,80mm x 4,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
580mA